1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 54826
تاریخ ثبت : 1395/09/20-10:01
سعیدی کیا:
جذب مشارکت های مردمی از عوامل ایجاد درآمدهای پایدار شهری است

مدیر کل سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری کرج نقش مشارکت مردم را در اداره سازمان های خدمات رسان مانند شهرداری بسیار موثر دانست و خواستار همکاری هر چه بیشتر شهروندان با این دستگاه به منظور تعهدات دو سویه شد.
عباس سعیدی کیا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه محل درآمد های شهرداری از پرداخت عوارضی است که مردم به واسطه اقدامات اقتصادی شان در سطح شهر پرداخت می کنند گفت: شهروندان باید در انجام مسئولیت های خود متعهد باشند تا شهرداری بتواند خدمات خود را در سطح شهر ارائه دهد و طرح های عمرانی را اجرایی و به بهر برداری برساند.
 
مدیر کل سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری کرج افزود: ارائه آموزش های شهروندی به صورت جامع و کارآ می تواند زمینه های مناسبی را به منظور مشارکت شهروندان در امور شهری و همکاري آنها با مسئولان شهری در راستای اداره هرچه بهتر زندگي شهری فراهم کند.
 
سعیدی کیا با اشاره به اینکه حضور سرمایه گذاران مردمی و مشارکت شهروندان نقش مهمی در رشد و ارتقاء اقتصادی و فرهنگی شهر دارد خاطرنشان کرد : جذب مشارکت های مردمی و جذب سرمایه گذاری ها در سطح شهر از مهم ترین عوامل ایجاد درآمد های پایدار می باشد که هر چند ایجاد درآمد های مذکور زمان بر است ولی باید بستر آن فراهم گردد.
 
این مسئول ادامه داد: آنچه می تواند موجب بارور شدن هرچه بهتر عملکرد دستگاه های خدمات رسان شود، افزایش آگاهی و آشنایی شهروندان با مسائل اجتناب ناپذیر شهر است تا در این راستا بتوان تعهدات هر عضو اجتماع را نسبت به جامعه مشخص و در نهایت پیشرفت همگانی را سرلوحه کار قرار داد.
 
وی در پایان سخنان خود با اشاره به اهمیت مردم و نقش آن ها در پیشرفت و توسعه پایدار شهری و خط ارتباطی میان آن ها و شهرداری ها اشاره کرد و یادآور شد: نگاه ویژه در این زمینه باید از سوی مردم باشد و کمک کنیم با ارتباط صحیح و انتقال نظرات و پیشنهادات به شهرداری پلی میان مردم و نهاد های اجرایی ایجاد نماییم تا بتوان سرعت بهبود مسایل و پیشرفت روز افزون را در سطح شهر نظاره گر باشیم.
 
 
بنفشه سادات آقایی

مشارکت مردمی رسیدن به درآمد پایدار شهری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.