1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 54720
تاریخ ثبت : 1395/10/02-11:06
ترکاشوند:
ایده آل سازی محیط شهری هدف شهرداری کرج است/ راه اندازی ادامه بلوار دانش با صرف 2 میلیارد تومان

شهردار کرج گفت: به منظور احداث ادامه بلوار شهید دشتبان زاده کرج (دانش شرقی) واقع در منطقه 4 شهرداری این کلانشهر بالغ بر 22 میلیارد ریال هزینه صرف شده است.
علی ترکاشوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به افتتاح ادامه بلوار شهید دشتبان زاده گفت: بر اساس طرح جهادی، پروژه عمرانی بازگشایی بلوار دانش از جمله فعالیت هایی بود که در دستور کار شهرداری منطقه 4 کرج قرار گرفت تا به این وسیله توسعه پایدار شهر، ایده آل‌سازی محیط شهری و ارتقاء رضایتمندی شهروندان بیش از پیش در سطح محدوده مذکور محقق شود.

شهردار کلانشهر کرج اظهار داشت: این عملیات شامل آزاد سازی معبر، زیرسازی، جدولگذاری، پیاده رو سازی و راه سازی شامل روسازی غیر آسفالت، ساخت و نصب نرده، احداث فضای سبز، کاشت نهال و... می باشد که با همت حوزه های عمران، خدمات شهری و فضای سبز منطقه 4 شهرداری این کلانشهر در مدت زمان کوتاهی صورت پذیرفته و امروز شاهد بهره برداری از آن هستیم.

ترکاشوند ادامه داد: احداث بلوار به طول 800 متر، ایجاد فضای سبز در حاشیه بلوار به مساحت 20 هزار متر مربع از جمله اقداماتی می باشد که در طرح عمرانی ادامه بلوار دانش انجام شده است؛ اجرای بیش از 6 هزار و 500 متر عملیات جدولگذاری، هزار و 400 مترمربع پیاده روسازی، 25 هزار مترمکعب خاکبرداری و نصب 900 متر نرده نیز از اهم فعالیت های عمرانی محقق شده در پروژه مذکور می باشد.

شهردار کلانشهر کرج یادآور شد: حجم عملیات زیرسازی در پروژه ادامه بلوار دانش پنج هزار و 500 مترمکعب بوده و برای احداث این بلوار دو هزار و 800 تن آسفالت مورد استفاده قرار گرفته است.

ترکاشوند در ادامه سخنان خود با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در بخش فضای سبز این بلوار خاطر نشان کرد: کاشت هزار و 450 اصله نهال، سه هزار و 500 مترمربع درختچه، 29 هزار مترمربع گونه های پوششی و 75 مترمربع گونه های فصلی نیز اجرایی شده است؛ سیستم آبیاری قطره ای هم برای نگهداری از فضای سبز احداث ایجاد گردید.

این مسئول ارشد شهری در پایان تاکید کرد: مدیریت شهری کرج طی چهار سال گذشته با اجرایی کردن پروژه‌های عمرانی، خدماتی، فضای سبز، ترافیکی و ... گام های موثری را در راستای برآوردن اساسی‌ترین نیازهای شهر و شهروندان برداشته است که به‌طور حتم در آینده افق روشنی را برای ایران کوچک رقم می زند و توفیقات فراوانی را برای شهر و شهروندان به همراه دارد.

بنفشه سادات آقایی

شهردار ادامه بلوار دانش شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.