1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 54710
تاریخ ثبت : 1395/09/16-14:25
فیروزگاه:
هفته پژوهش، فرصتی برای جویندگان علم و دانش در راه اعتلای فضای علمی کشور است

رئیس سابق کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه هفته پژوهش فرصتی برای جویندگان علم و دانش در راه اعتلای فضای علمی کشور است، افزود: هیچ اقدامی بدون پژوهش و فناوری نمی تواند تکامل و پویا باشد بر این اساس پژوهش به عنوان دغدغه اصلی مسئولین مطرح و هفته ای به آن اختصاص داده شده است.
سعید فیروزگاه در گفتگو با "پایگاه خبری مدیریت شهری کرج" ضمن تبریک فرا رسیدن هفته پژوهش به پژوهشگران و جویندگاه علم و دانش اظهار داشت: این هفته فرصتی مغتنم برای ارائه توانمندی های پژوهشی و فناوری است که باید همه ما از این فرصت بهره مند شویم.
 
وی ادامه داد: بی‌تردید پیشرفت‌های علمی و موفقیت‌های کشور مرهون پژوهش و فناوری برای دستیابی به توسعه پایدار است.
 
شهردار اسبق چهارباغ هفته پژوهش را فرصتی برای ایجاد تعاملات علمی و پژوهشی و ارائه دستاورد‌های علمی و ایده‌های تولید علم و فناوری دانش و افزود: پژوهش زير بناي توسعه است و مبناي اصلي حركت بدست توسعه پايدار است.
 
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمود علم، پیشرفت علمی و فراگیری نیاز اول كشور است، گفت: در راستای جهاد علمی، نمایش بروز استعداد ها و خلاقیت های جوانان برومند این مرز و بوم در این هفته به نمایش گذاشته می شود.
 
عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: استفاده از پژوهش و دستاوردهاي عملي به لحاظ جلوگيري از اتلاف وقت و منابع و امكانات و افزايش سرعت و وقت و در نتيجه افزايش بهره وري در حوزه هاي مختلف كاري از ضرورتهاي زندگي بشر در دنياي كنوني است .
 
فیروزگاه ادامه داد: نامگذاری هفته پژوهش، نشان از اهمیت آن در توسعه همه جانبه ایران اسلامی دارد و موقعیت مناسبی برای بازنگری و آسیب شناسی در خصوص شیوه های فرهنگ سازی در حوزه پژوهش محسوب می شود.
 
وی در پایان افزود: امیدوارم که با تلاش و همت همه تلاشگران این عرصه، شاهد موفقیت های چشمگیری در توسعه علمی استان البرز و رساندن کشورمان به اوج افتخار و فتح قله های علمی در جهان باشیم.

رویا منیری

هفته پژوهش شورای شهر کرج فیروزگاه
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.