1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 54690
تاریخ ثبت : 1395/09/16-08:26
ترکاشوند:
پروژه های عمرانی کلان توسعه زیرساختی شهر را به دنبال دارد

شهردار کرج با بیان اینکه مدیریت شهری این کلانشهر اجرای پروژه های عمرانی کلان را به منظور توزیع یکنواخت امکانات شهری و توسعه زیرساختی شهر از محورهای اصلی فعالیت های خود قرار داده است گفت: کاهش ترافیک شهری و ارتقاء رضایتمندی شهروندان از جمله اهداف احداث ابر پروژه زیرگذر مهرویلا می باشد.
علی ترکاشوند با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: کلانشهر کرج با توجه به وسعت، جمعیت و واقع شدن در مسیر عبور مسافران به شهرهای مختلف، نیازمند برنامه ریزی های کلان و اجرای پروژه های بزرگ عمرانی، خدماتی، حمل و نقل و... می باشد تا به این وسیله هم به توسعه پایدار شهری دست پیدا کند و هم رضایت حداکثری شهروندان و مسافران را کسب نماید.

شهردار کرج با بیان اینکه ارتقاء کیفی پروژه های مختلف با محوريت مدیریت هزینه و زمان رسالت اصلي مدیریت شهری ایران کوچک است عنوان کرد: از ابتدای فعالیت دوره چهارم شورای اسلامی شهر در این کلانشهر، طرح های عظیم عمرانی، خدماتی، زیرساختی، فرهنگی و ... در تمامی سطح شهر به اجرا درآمده است تا بتواند پیشرفت و توسعه ای ماندگار و پایا را برای شهر و شهروندان رقم بزند.

ترکاشوند ادامه داد: با توجه به اینکه پروژه های عمرانی جزء سرمایه های ملی به حساب می آیند، باید در اجرای کیفی آنها مدیریت لازم صورت بگیرد که مدیریت شهری کرج در حیطه فعالیت ها و وظایف خود تمهیدات ویژه ای را در این زمینه اندیشیده و اجرایی کرده است تا عمر مفید پروژه ها در دوران بهره برداري افزایش يابد و هزینه های نگهداری پروژه ها به حداقل برسد.

این مسئول ارشد شهری با مثبت ارزیابی کردن روند اجرای پروژه های عمرانی در شهر به بهره برداری از تقاطعات غیر همسطح، زیرگذرها و پل هایی که طی چهار سال گذشته احداث شده است اشاره و بیان کرد: پس از احداث این پروژه های عمرانی ترافیکی و خدماتی تحقق اهداف مدیریت شهری که کسب رضایت شهروندان و کاهش ترافیک بوده است محقق شد.

وی خاطر نشان کرد: پروژه ملی تونل مهرویلا نیز که در راستای اجرائی نمودن اهداف کلان عمرانی، مرتفع ساختن معضلات ترافیکی و سهولت در عبور و مرور شهروندان بر اساس نیازسنجی های منطقه ای با همکاری همه جانبه شورای اسلامی شهر کرج استارت خورده بود طی چند روز آینده طی بهره گیری از توان فنی و مهندسی متخصصین و با تلاش های شبانه روزی به بهره برداری می رسد که در نوع خود شگرف و بی نظیر است.

شهردار کلانشهر کرج در پایان سخنان خود همچنین به آغاز فصل بارش باران و نزدیکی به فصل زمستان اشاره کرد و گفت: این دستگاه با استفاده از تمامی پتانسیل های خود برنامه ریزی های لازم را جهت اجرای سریع و به موقع پروژه ها بر اساس زمانبندی مناسب انجام تمهید کرده و از سویی دیگر ماشین آلات و نیروهای خود را نیز برای رفع مشکلات احتمالی در حالت آماده باش دارد.


بنفشه سادات آقایی

پروژه های کلان توسعه زیرساختی شهر آمادگی تونل مهرویلا
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.