1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 54668
تاریخ ثبت : 1395/09/14-15:05
طهایی:
پروژه مهرویلا نمونه ای از وحدت فرماندهی و مدیریت شهری در کرج است

استاندار البرز با اشاره به اجرای پروژه ملی مهرویلا در کرج و توانمندی مدیران شهری در سرعت بخشیدن به اتمام این پروژه، گفت: پروژه مهرویلا نمونه ای از وحدت فرماندهی و مدیریت در کلانشهر کرج است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حمید طهایی در بازدید از پروژه عظیم مهرویلا که با حضور شهردار کرج و دیگر مسئولان مربوطه صورت پذیرفت، این پروژه را یکی از نمونه های ارزشمند وحدت فرماندهی و مدیریت دانست.

این مسئول با تاکید بر ضرورت تعامل میان دستگاه های اجرایی، اقدامات مدیریت شهری کرج را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: تمام دستگاه ها باید دست به دست هم دهند و مدیریت شهری را پشتیبانی کنند تا این نهاد اجرایی و خدمت رسان به اهداف خود که پروژه های ملی نیز بخشی از آن است برسد.

وی ضمن تقدیر از همکاری برخی از نهادها در اجرای پروژه مهرویلا به تعامل ارزشمند پردیس دانشگاه تهران اشاره و بیان کرد: نقش آفرینی در پروژه های عظیم و ملی ماندگار می شود و مدیریت شهری کرج در این پروژه بیشترین نقش را ایفا کرده است.

استاندار البرز اضافه کرد: طی مدت زمان خدمتم در استان البرز شاهد پروژه های ارزشمندی هستم که توسط شهرداری در حال انجام است که بخش هایی از آن اقداماتی جهادی است و می توان مدیریت جهادی را در این پروژه ها دید.

در ادامه این بازدید علی ترکاشوند، شهردار کرج ضمن قدردانی از توجه استاندار به عملیات عمرانی به تشریح جزئیات پروژه مهرویلا پرداخت و گفت: حدود پنج هزار میلیارد ریال برای اجرای این پروژه صرف شده و همزمان با اجرای عملیات عمرانی پروژه مذکور، ایستگاه خط 5 قطارشهری و سازه سخت مترو نیز در حال ساخت است.

این مسئول استفاده از نیروهای توانمند و کارآمد در اجرای اقدامات خدماتی و عمرانی را از شاخصه های اصلی مدیریت شهری خواند و افزود: در پروژه مهرویلا نیز به دلیل اهمیت و عظمت آن، کارشناسان و افراد خبره انتخاب شدند.

وی در خصوص مشخصات فنی پروژه ملی مهرویلا به 18 هزار متر مربع سطح عرشه کل پلها اشاره و بیان کرد: این پروژه با 300 متر طول تونل زیرگذر و 700 متر طول تونل مترو در حال اجرا است و در آینده ای نزدیک به اتمام می رسد.

شایان ذکر است در این پروژه عظیم تا کنون 120 هزار مترمکعب عملیات خاکریزی، 600 هزار مترمکعب عملیات خاکبرداری، 47 هزار تن آسفالت و 77 هزار مترمکعب بتن مصرفی صورت گرفته است.

 

نازنین فرضی زاده

مهرویلا تونل زیرگذر استاندار شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.