1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 54647
تاریخ ثبت : 1395/09/13-14:41
با حضور ترکاشوند:
روند اجرای پروژه ادامه بلوار دانش رصد شد/ ساخت پیاده راه سلامتی در کمربندی مهرشهر

شهردار کرج طی بازدید میدانی از منطقه 4 شهرداری این کلانشهر در محل پروژه عمرانی ادامه بلوار دانش حضور پیدا کرد تا در جریان روند احداث پروژه مذکور قرار بگیرد و دستورات لازم را به منظور تسریع در زمان بهره برداری طرح های عمرانی و خدماتی در حال ساخت این منطقه صادر نماید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز علی ترکاشوند به همراه معاون فنی و عمرانی شهرداری این کلانشهر از پروژه های عمرانی منطقه 4 بازدید بعمل آورد تا در جریان روند پیشرفت فیزیکی این طرح ها قرار بگیرد.

شهردار کرج ابتدا از پروژه ادامه بلوار دانش شرقی بازدید کرد و روند اجرای این پروژه عمرانی را مطلوب ارزیابی نمود؛ سپس ترکاشوند در محل ساختمان اداری در حال ساخت منطقه 4 شهرداری کرج حضور بعمل آورد و بر تسریع در روند احداث این ساختمان جهت بهره برداری هر چه سریع تر تاکید کرد.

ترکاشوند در این بازدید میدانی توجه به مبحث مدیریت هزینه ها را در احداث پروژه های عمرانی، خدماتی و... از سوی مسئولان شهری ایران کوچک اصلی بسیار مهم برشمرد و اظهار داشت: صرفه جوئی در هزینه ها با رعایت این امر که پروژه ها از نظر کیفی در نهایت استاندارد خود راه اندازی شوند از نکات حائز اهمیتی است که علاوه بر عمران و آبادانی هر چه بیشتر شهر، نهایت رضایتمندی شهروندان و تضمین ایمنی جان و مال آنها را هم به دنبال دارد.  

این مسئول در ادامه در کمربندی مهرشهر واقع در منطقه 4 شهرداری کرج حضور یافت و با توجه به وجود بستر مناسب در مکان مذکور دستور ساخت پیاده راه سلامتی را به طول حدود 5 کیلومتر در این محدوده به مسئولان ذیربط صادر کرد.

شهردار ایران کوچک پس از بازدید میدانی از پروژه های عمرانی منطقه 4 شهرداری کرج به محل ابر پروژه تونل مهرویلا رفت تا در جریان آخرین مراحل ساخت آن قرار بگیرد و دستورات و تذکرات لازم را به مسئولان اجرایی به منظور بهره برداری هر چه سریعتر از طرح ملی مذکور بدهد.

 

بنفشه سادات آقایی

بازدید شهردار کرج ادامه دانش پیاده راه سلامتی کمربندی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.