/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 54445
تاریخ ثبت : 1395/09/01-12:10

همایش همسو با کارآفرینان در کرج برگزار می شود

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج از برگزاری رویداد کارآفرینی همسو همزمان با آخرین روز هفته جهانی کارآفرینی در کرج خبر داد .
محمدصادق باغستانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج هدف از برگزاری رویداد کارآفرینی همسو را انتقال تجربه و گسترش شبکه های حرفه ای در فضایی دوستانه دانست و اظهار داشت: در این رویداد تجارب موثر کارآفرینان در کمترین زمان به مخاطبان منتقل و افزایش مهارت های کارآفرینانه، بر اساس آموزش آخرین متدهای مدیریتی و کسب و کار حرفه ای آموزش داده می شود.
 
وی افزود: پنجمین رویداد فصلی کار آفرینی، با مشارکت کمیسیون فرهنگی و مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر، مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا، مرکز رشد شهرداری کرج با هدف توسعه ارتباطات و انتقال تجربه میان کارآفرین ها و علاقمندان به کارآفرینی روز دوشنبه اول آذر ماه سال جاری از ساعت 16 الی 19  همزمان با آخرین روز هفته جهانی کارآفرینی در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز  برگزار می شود.
 
باغستانی خاطر نشان کرد: همایش همسو، مکمل رویداد هفتگی همفکر بوده و توسط جمعی از جوانان کرجی به صورت داوطلبانه برگزار می شود و هم افزایی فعالان استارتاپی کرج که از اسفند 93 با رویداد "همفکر کرج" آغاز شده است، با برگزاری رویدادهایی چون همسو، استارتاپ ویکند و هکاتون با قوت به مسیر خود ادامه می دهد. در این فاصله بیش از 80 رویداد استارتاپی در شهر کرج برنامه ریزی و اجرا شده است و علاقمندان می توانند جهت  کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت http://hamsoo.biz مراجعه فرمایید.

گفتنی است ماهرخ فلاحی، کارآفرین نمونه کشور و اولین بانوی دامدار صنعتی ایران  ،سیدجلال حسینی خواه، بنیانگذار مارال چرم و مالک بزرگترین کارخانه چرم در ایران و احد حیدری، سخنران برجسته حوزه فروش و بازاریابی و نویسنده کتاب "به من میگن کاپتان فروش!" در این رویداد به انتقال تجربیات خود خواهند پرداخت.
 
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج حمایت از فعالیت های داوطلبانه جوانان را ضروری دانست و اظهار امیدواری کرد مسئولان با تسهیلگری بسترهای انتقا تجربه برای نسل جوان را فراهم کنند.

باغستانی افزایش مهارت های کاربردی را نیاز جدی اکوسیستم کارآفرینی خواند و خواستار استمرار اینگونه رویدادها در حوزه کارآفرینی شد. 

رویا منیری

همایش همسو کارآفرینان کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 910
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.