1397/02/08

. شنبه

4/28/2018
کد مطلب : 54209
تاریخ ثبت : 1395/08/17-12:23
فیروزگاه :
انتخب جایگزین مناسب برای شریانهای اصلی شهر اولویت شورای چهارم کرج

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج در حالی از اجرای عملیات عمرانی مدیریت شهری کرج سخن گفت که انتخاب بهترین جایگزین برای شیریان های اصلی شهر(خیابان شهید بهشتی) را از اولیت های اصلی شورای چهارم عنوان کرد.
سعید فیروزگاه در گفتگو با خبرنگار "پایگاه خبری مدیریت شهری کرج"  با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به ترافیک حاکم در کلانشهر کرج و پاسخگو نبودن خیابان شهید بهشتی به عنوان شریان اصلی شهر به نیاز شهروندان شورای چهارم بر آن شد تا با انتخاب جایگزین مناسب اقدام به مسیر یابی و ایجاد معابر جدید جهت دست رسی های آسان گردد.
 
وی با اشاره به احداث تقاطعات همسطح و غیر همسطح در نقاط مختلف شهر افزود: در حال حاضر اقدامات عمرانی بسیار خوبی در شهر در حال اجرا می باشد که این اتفاق حاصل تعامل و همدلی شورا و شهرداری و همکاری شهروندان با مدیریت شهری است.
 
به گفته فیروزگاه ایجاد معابر جهت دسترسی های آسان منجر به کاهش تردد های بی رویه در مسیر های اصلی شهر گردیده و از بار ترافیکی شهر کاسته  می شود که احداث و اتصال بلوار ماهان یکی از این اقدامات می باشد.
 
فیروزگاه ادامه داد: در جهت اتصال اتوبان به خیابان های منتهی به شهر ادامه بلوار ماهان گزینه بسیار مناسبی جهت انجام این پروژه بود که با اتصال به اتوبان و در ادامه اتصال به بلوار خوارزمی و گلدشت در کاهش ترافیک شهر موثر بوده است.
 
رئیس سابق کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه توافقات در این حوزه به اتمام رسیده و عملیات عمرانی در مرحله آسفالت می باشد افزود: اتمام این پروژه و در اختیار قرار گرفتن ان توسط شهروندان می تواند تاثیرات روانی خوبی در شهر بگذارد و شهروندان با کمترین زمان صرف شده به مقصد برسند.
 
به گفته فیروزگاه سه معبر اصلی ماهان، پونه و شهید مطهری از معابر منتخب مدیریت شهری جهت جایگزینی مسیر در مسیرهای اصلی شهر می باشد که تا پایان سال جاری اتمام عملیات عمرانی مسیرهای اصلی اتصال به اتوبان به بهره برداری خواهد رسید.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج باشاره به پروژه میدان سپاه، خاطرنشان کرد: طراحی و مهندسی ارزش این پروژه انجام شده و توافقاتی با سپاه شکل گرفته و اعتباری که در سال جاری برای این پروژه در نظر گرفته شده 10 میلیارد تومان بوده و به صورت زیرگذر شمال به جنوب و روگذر شرق به غرب  با ظرفیت پروژه سه سطحی اجرا خواهد شد.
 
فیروزگاه در ادامه سخنان خود ضرورت اصلاح نقاط حادثه خیز و رفع گره های ترافیکی و ایمن سازی معابر در کلانشهر کرج تاکید کرد و گفت: مسئولین و مدیران شهری باید با عزمی جهادی و اجرای طرح های مهندسی و کارشناسی و اجرای طرح های ترافیکی  با انجام ایمن سازی معابر  از بروز اتفاقات احتمالی و تصادفات کاسته شود.

رویا منیری

فیروزگاه شورای شهر کرج پروژه عمرانی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.