1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 53787
تاریخ ثبت : 1395/07/25-13:42

موسسه فرهنگی دارالاکرام، حامی ادامه تحصیل ایتام نیازمند و کودکان بدسرپرست

موسسه فرهنگی دارالاکرام حضرت ابوالفضل العباس (ع) که در استان البرز نیز نمایندگی فعال دارد، از معدود مجموعه های خیریه است که در امر حمایت از ادامه تحصیل ایتام نیازمند و کودکان بدسرپرست از مقطع ابتدایی الی دانشگاهی پیشگام است.
 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، کودکان و نوجوانان اولین گروه از جامعه انسانی هستند که به هنگام بروز نابسامانی، در دریای تنهایی خود دچار رنج های مضاعف می شوند و در چنین هنگامه ای، شکست در تحصیل یا ترک تحصیل، چهره خود را به آنان می نماید.

زدودن غبار رنج محرومیت از کسب دانش و فرهنگ، از رخسار بی گناه ترین پدیده هستی، ممکن نمی شود مگر با خیزش امواج دریای پهناور مهربانی انسانهایی که نیروی عشق همراهی با کودکان را در دل داشته و دوست دارند لحظه های زیبای حیات را با گشودن روزنه امید در بارش لطیف باران خدمت به هم نوع تجربه کنند.
 
موسسه فرهنگی دارالاکرام برای همراهی با کودکان و نوجوانانی که تحصیل آنان دچار مشکل گردیده، از طریق تامین و اعطای «بورسیه تحصیلی» رو به سوی حقیقتی دارد که با عشق به خداوند و توکل به او معنی یافته و بر این باور است که توانمند سازی کودک امروز، تولد انسانی توانا و خوشبخت برای فردای جامعه خواهد بود.
 
عزیزان و خیرینی که تمایل به مشارکت در این امر خداپسندانه دارند تا عزیزانی که به هر دلیل از ادامه تحصیل بازمانده و مشکلات اقتصادی کمر ایشان و خانواده هایشان را خم کرده است، می توانند به جمع نیکوکاران موسسه فرهنگی دارالاکرام بپیوندند و در این مسیر خطیر نقشی هر چند کوچک ایفا نمایند که بی شک اجر این عمل نیک نزد خداوند متعال محفوظ است.
 
شعبه استان البرز موسسه فرهنگی دارالاکرام حضرت ابوالفضل العباس (ع) در کرج، ماهدشت، بلوار امام (ره)، خیابان الزهرا (س)، انتهای کوچه دوم شرقی، جنب مصلی، ساختمان خیریه نور المهدی (عج)، طبقه 2 واحد 2 مستقر است و همچنین شماره تلفن 31 – 37318327 (026) پل ارتباطی خیرین و نیکوکاران محترم با مسئولان این موسسه است.
 

مرتضی اکبری

موسسه فرهنگی ادامه تحصیل ایتام شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.