1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 53232
تاریخ ثبت : 1395/06/27-11:06
رئیس کمیسیون عمران شورا پیگیری کرد؛
چرایی عدم تحقق وعده مسئولان برای ایجاد دسترسی ساکنان اطراف پل حامی/مهلت 20 روزه به پیمانکار

پیگیری خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج برای تحقق وعده مسئولان این حوزه مبنی بر ایجاد دسترسی به معبر اصلی، برای شهروندانی که در کنار پل حامی سکونت دارند، باعث شد رئیس جدید کمیسیون عمران شورا که خود این قول را به شهروندان داده بود، راهی محل شده و مسئولان اجرایی را در این زمینه به چالش بکشد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح روز پنج شنبه حجت الله غلامرضایی به همراه تیمی رسانه ای راهی محل احداث پل حامی شد و تحقق وعده مسئولان شهرداری ایران کوچک را مورد کنکاش قرار داد؛ وعده ای که روز افتتاح پل در ابتدای مردادماه و در پی اعتراض و درخواست جدی ساکنان این منطقه داده و مقرر شد دسترسی مذکور طی کمتر از یک ماه احداث شود.

این در حالی است که از زمان وعده داده شده هم اکنون نزدیک به دو ماه گذشته و شهروندان هنوز از امکان مذکور بهره مند نشده اند.

غلامرضایی که مدیر کل تقاطعات و پیمانکار طرح را در محل اجرا ملاقات کرد، علت تاخیر پروژه را مورد سوال قرار داد و اظهار داشت: چنین نیست که با اجرای یک طرح، مشکلاتی را حل کرده و مشکلات دیگری را برای شهروندان و ساکنان ایجاد کنیم؛ از این منظر احداث پل حامی، نباید ساکنان این نقطه را با چالش مواجه کند و طبق قولی که ما به ساکنان دادیم مقرر بود دسترسی مذکور ظرف کمتر از یک ماه ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه در طول هفته متقاضیان و معترضان متعددی در این خصوص به محل شورای اسلامی شهر مراجعه می کنند، تاکید کرد: ما پیگیر رفع این مشکل هستیم و تا زمان اتمام دسترسی، مرتب به محل سرکشی خواهیم کرد.

مدیر کل تقاطعات معاونت فنی عمرانی شهرداری کرج در پاسخ به این سوال که علت تاخیر احداث طرح چه بوده است، بیان داشت: نامناسب بودن خاک منطقه در کنار حساسیت هایی که نیروی انتظامی در خصوص شیب دسترسی و نکات فنی مربوط به آن اعمال می کند، موجب تاخیر اجرای طرح شده است.

تقی زاده تاکید کرد: از زمان صدور دستور، عملیات اجرایی آغاز شده و ماشین آلات و نیروها در محل مستقر شده اند اما با توجه به اینکه زمین باید به میزان هفت متر کنده شده و نکات فنی به طور کامل رعایت شود، با مشکلاتی مواجه شدیم که این مشکلات با تدبیر مسئولان در حال رفع شدن است.

در این خصوص رئیس کمیسیون عمران از پیمانکار خواست آخرین مهلت و زمان مورد نیاز برای تکمیل طرح را اعلام کند. خلیلی؛ پیمانکار شرکت هنزا، در این خصوص وعده 20 روز آینده را داد و تصریح کرد: اگر همراهی و همکاری مسئولان شهری و مدیران شهرداری کرج در این زمینه ادامه پیدا کند، تحقق وعده حتمی خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر کرج در پایان این بازدید با تصریح بر اینکه تا زمان اتمام طرح بازدیدهای مکرری از پروژه انجام خواهیم داد، یادآور شد: از پیمانکار و مسئولان اجرایی طرح می خواهیم در صورت بروز هر گونه مشکل ما را در جریان گذاشته و مراتب را برای پیگیری فوری تا حصول نتیجه به اطلاع مسئولان برسانند.عکس از پیام سرداری

 

 

عادله سادات ارشادی

حامی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.