1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 53087
تاریخ ثبت : 1395/06/20-13:53

بانک شهر پیام آور آشتی مردم با کتاب و کتابخوانی

رئیس منطقه 5 بانک شهر، استقبال باشکوه شهروندان از نمایشگاه کتاب را نشانه توجه مردم به این عرصه فرهنگی ارزیابی کرد و حضور بانک شهر به عنوان عاملیت اجرای امور بانکی نمایشگاه را فرصتی برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان دانست.
شهرام عالیپور این مطلب را در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج عنوان کرد و افزود: با گذشت شش روز از برپایی هفتمین نمایشگاه کتاب کرج و به اذعان مسئولان و بازدیدکنندگان، حجم استقبال مردم از این نمایشگاه نسبت به سال های گذشته افزایش قابل ملاحظه ای داشته و رضایت از خدمات ارائه شده نیز بالاتر رفته است.

عالیپور، تمهیدات به عمل آمده و بهره گیری از تجربه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با صدور بن کارت الکترونیکی که شامل کلیه خدمات رفاهی جهت تسهیل در خرید کتاب می باشد را یکی از عوامل این رضایت خواند.

وی بیان داشت: پشتیبانی لحظه ای از ابزار الکترونیک نزد کلیه ناشرین و غرفه داران و اختصاص کامل دستگاه های پوز به فروشندگان لوازم التحریر در محوطه بیرونی نمایشگاه در کنار اختصاص یک دستگاه خودپرداز سیار جلوی درب اصلی نمایشگاه از عواملی بوده که برای خدمات رسانی به مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است.

رئیس منطقه پنج بانک شهر ادامه داد: همچنین این بانک کوشیده است با نصب یک دستگاه شهرنت ثابت در محیط داخلی، همه شرایط و تسهیلات لازم را به منظور ایجاد محیطی شاد و نشاط بخش برای دوستداران کتاب و خریدی ساده برای شهروندان عزیز فراهم آورد.

وی به دیگر خدمات ارائه شده توسط بانک شهر در سطح استان البرز نیز اشاره کرد و بیان داشت: بخشی از این خدمات در قالب ارائه تسهیلات به مودیان شهرداری کرج و پرداخت کلیه بدهی های آنان در اقساط 24 ماهه، بدون اخذ هیچگونه سود ارائه شده است.

عالیپور در پایان تاکید کرد: بانک شهر به عنوان حامی شهروندان در ارایه خدمات الکترونیک و پایدار با برنامه ریزی بلند مدت به منظور ارتقاء زندگی هموطنان عزیز تلاش می کند.


عادله سادات ارشادی

بانک شهر
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.