1397/02/03

. دوشنبه

4/23/2018
کد مطلب : 52994
تاریخ ثبت : 1395/06/15-12:49

هفتمین نمایشگاه کتاب استان آغاز به کار کرد/شهرنت در اختیار شهروندان

افتتاحیه هفتمین نمایشگاه کتاب استان البرز با حضور علاقمندان و مخاطبان جدی حوزه فرهنگ و هنر در سالن همایش های اداره کل ارشاد البرز برگزار شد تا مقدمات بهره گیری بیشتر و بهینه شهروندان از فضای فرهنگی استان در ماه جاری فراهم شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، هفتمین رویداد فرهنگی استان البرز در حالی با استقبال گسترده مسئولان و شهروندان مواجه شد که شهرداری کرج به واسطه حضور بانک شهر به عنوان عاملیت اجرای امور بانکی مرتبط با نمایشگاه، با اداره کل ارشاد استان همکاری می کند.

این همکاری از طریق توزیع بن های خرید کتاب و ارائه خدمات گوناگون الکترونیکی به شهروندان اتفاق می افتد به گونه ای که بانک شهر به عنوان بانک عامل، با تجهیزات کامل و پرسنل مجرب و آشنا به نمایشگاه، اقدام به ارائه خدمات آنی و لحظه ای به کلیه متقاضیان می نماید.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در خصوص کیفیت و امکانات ارائه شده در این نمایشگاه اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه تعداد 33 هزار و 200 عنوان کتاب در معرض نمایش مراجعه کنندگان گذاشته شده؛ همچنین با بهره گیری از همکاری بخش خصوصی، تعداد 40 غرفه از نمایشگاه به محل عرضه لوازم تحریر و نوشت افزار اختصاص داده شده است.

موسی حسینی کاشانی با اعلام اینکه برگزاری سه برنامه شب شعر طنز در بخش های مختلف و ویژه از برنامه های در نظر گرفته شده برای این دوره از نمایشگاه است، اضافه کرد: آیین رونمایی از کتاب و حضور اساتید برجسته و مطرح کشوری در حوزه فرهنگ، هنر و ادب از جمله بخش هایی است که به عنوان بخش جنبی نمایشگاه تعیین شده است.

به گفته مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز،  بانک شهر در هفتمین نمایشگاه کتاب البرز اقدام به نصب یک دستگاه پیشخوان شهر نت، چندین دستگاه خودپرداز و خوددریافت در محل نمایشگاه کرده است و با در اختیار قرار دادن بن های تخفبف کتاب به دانش آموزان، دانشجویان و اساتید دانشگاه در سه سطح 300هزار ریالی، 500 هزار ریالی و 1میلیون ریالی به همراه 30% تخفیف سعی می کند خدمات بهینه ای را به شهروندان ارائه دهد.

در ادامه این مراسم معاونت وزارت ارشاد حجت الاسلام شفیعی، معاونت سیاسی امنیتی استانداری دکتر حقیقی و دیگر مسئولان استانی و شهری با حضور در محل غرفه بانک شهر، از امکانات این بانک و خدماتی که در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده شده است، بازدید کرده و اقدامات به عمل آمده را مورد تایید قرار دادند.عادله سادات ارشادی

نمایشگاه کتاب البرز
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.