1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 52930
تاریخ ثبت : 1395/06/13-07:39

آغاز هفتمین رویداد بزرگ فرهنگی البرز/توزیع بن تخفیف توسط بانک شهر

هفتمین نمایشگاه کتاب استان البرز شامل یکصد غرفه متعلق به ناشران برجسته و ممتاز کشور در محل اداره کل ارشاد اسلامی البرز واقع در خیابان مطهری برگزار می شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، هفتمین نمایشگاه کتاب استان البرز شامل یکصد غرفه متعلق به ناشران برجسته و ممتاز کشور در محل اداره کل ارشاد اسلامی البرز واقع در خیابان مطهری برگزار می شود.

این نمایشگاه با بیش از 30 غرفه نوشت افزار و لوازم التحریر در فضای آزاد و سرپوشیده نمایشگاه با عاملیت بانک شهر از تاریخ 14شهریورماه سالجاری تا 20 شهریورماه سالجاری هر روز از ساعت 15الی 22آماده پذیرایی از کلیه شهروندان عزیز استان البرز است.

دوستداران کتاب می توانند از بن های تخفبف ویژه دانش آموزان، دانشجویان و اساتید دانشگاه بهره مند گردند. این بن هادر سه سطح 300هزار ریالی، 500 هزار ریالی و 1میلیون ریالی به همراه 30% تخفبف ارائه خواهد شد.

گفتنی است بانک شهر به عنوان عاملیت برگزاری هفتمین نمایشگاه کتاب البرز اقدام به نصب یک دستگاه پیشخوان شهر نت و چندین دستگاه خودپرداز و خوددریافت در محل برگزاری نمایشگاه نموده است که از این طریق شهروندان می توانند به سهولت نسبت به خرید کتاب اقدام کنند.عادله سادات ارشادی

نمایشگاه کتاب البرز
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.