1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 52752
تاریخ ثبت : 1395/06/04-13:19
شهرداری کرج در هفته گذشته؛
افتتاح ساختمان خدمات شهری و سالن ورزشی چند منظوره/نصب و بهسازی 1000 تابلوی ترافیکی

افتتاح ساختمان معاونت خدمات شهری و فضای سبز منطقه 8 کرج، آغاز بهره برداری سالن ورزشی چندمنظوره شهدای مدافع حرم در منطقه 2 کرج، برگزیده شدن خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری در سومین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان البرز، از جمله تیترها و مطالب مندرج در صفحات پایگاه خبری مدیریت شهری کرج طی هفته گذشته بوده است.
ترکاشوند:
کارمندان شرط پیشتازی و ثروت واقعی دستگاه های خدمت رسان می باشند 
 
شهردار کرج با بیان اینکه کارمندان باید تمام تلاش خود را برای انجام مسئولیت های قانونی، حفظ حقوق مردم، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گیرند گفت: این قشر تلاشگر باید در راستای رسیدن به روابط و مناسبات عادلانه انسانی در جامعه، مهرورزی به انسانها و اعتلای سطح علمی- فنی و فرهنگی همت ویژه ای داشته باشند و همواره نشاط را در محیط کار ترویج دهند. 
 
علی ترکاشوند عنوان کرد: چهارم شهريورماه "روز كارمند"، يادآور ارزش نهادن به مجاهدت قشر عظيمي از جامعه و انسان هاي شايسته اي است كه هدفشان خدمت به مردم و كسب رضاي خداوند می باشد و در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بخش مهم و اساسي اداره امور كشور را برعهده دارند.

 
رضاپور:
فرصت خدمت به مجالی برای بهره برداری و خودبزرگ بینی تبدیل نشود
 
قائم مقام شهردار کرج با تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان و خدمتگزاران نظام انقلاب اسلامی، تصریح کرد: نباید اجازه داد فرصت خدمت که به عنوان نعمتی از سوی خدا به افراد ارزانی می شود به مجالی برای بهره برداری های شخصی و سوء استفاده از مقام و موقعیت تبدیل شود. 
 
محمدرضا رضاپور این مطلب را عنوان کرد و افزود: اگرچه قرار گرفتن در یک منصب مهم و مدیریتی، به افراد اعتبار و مقام می دهد اما به همین اندازه و بیش از آن سبب قرار گرفتن بار مسئولیت به دوش آنان شده و مسئولان را در قبال مردم متعهد و موظف می کند.
 

احداث تقاطعات در کلانشهر کرج نشانگراراده مدیریت شهری برای مهار ترافیک است
 
معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج احداث چندین تقاطع غیر همسطح در کلانشهر کرج و سرمایه گذاری میلیارد تومانی در این زمینه را طی سه سال گذشته نشانگر عزم و اراده مدیریت شهری این کلانشهر برای مهار ترافیک و افزایش رفاه شهروندان دانست و گفت: ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام شهری برای وصول مطالبات مردم از اصلی ترین اهداف این دستگاه بشمار می آید. 
 
فرج‌الله ایلیات به تشریح برخی پروژه‌های عمرانی به بهره‌برداری رسیده از سوی شهرداری این کلانشهر پرداخت و عنوان کرد: طی سه سال گذشته با همت مدیریت شهری کرج پروژه‌های مختلفی که از سالهای پیش عملیات احداث آن‌ها ناتمام مانده بود افتتاح شد تا شهروندان به‌راحتی در سطح شهر تردد داشته باشند و از بار ترافیکی معابر کاسته شود.

 
خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در سکوی برترین های جشنواره مطبوعات البرز
 
زهرا قاسمی خبرنگار فعال و سختکوش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در جریان اعلام نفرات برگزیده سومین دوره جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان البرز در سکوی برترین ها قرار گرفت و با دستان مسئولان ارشد استانی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت. 
 
اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاریهای استان البرز عصر روز گذشته با حضور معاون مطبوعات داخلی وزارت ارشاد، استاندار البرز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر کرج، مسئولان شهری و جمعی از اصحاب رسانه و ارباب جراید در محل سالن استاد صابر برگزار شد و طی آن نفرات برگزیده به انتخاب هیئت داوران اعلام و با دستان مسئولان حاضر مورد تقدیر قرار گرفتند.


افتتاح ساختمان معاونت خدمات شهری و فضای سبز منطقه 8 کرج
 
ساختمان معاونت امور عمرانی و ترافیک و معاونت خدمات شهری و فضای سبز همزمان با آغاز هفته دولت به بهره برداری رسید. 

مراسم افتتاحیه با حضور علی‌اصغر کمالی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج، هیربد معصومی معاون فنی و عمرانی فرمانداری کرج، محمدرضا سیفی مدیر منطقه 8 شهرداری کرج به عمل امد.
 
 
سالن ورزشی چندمنظوره شهدای مدافع حرم در منطقه 2 کرج افتتاح شد
 
با حضورداود وحیدی عضو شورای اسلامی شهر، علی‌اصغر کمالی زاده معاون فنی و عمرانی و شهرام وارسته مدیر منطقه 2 شهرداری کرج، سالن ورزشی چندمنظوره در شهرداری منطقه 2 کرج افتتاح و به بهره‌برداری رسید. 
 
همزمان با آغاز هفته دولت سالن چندمنظوره با پیش بینی بخش های مختلفی از جمله زمین والیبال، فوتسال هندبال و در راستای توسعه فضاهای ورزشی توسط شهرداری کرج به بهره برداری رسید.


دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد
 
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری کرج با اشاره به نزدیکی به آغاز ترم جدید، اظهار داشت: دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج برای ترم های مهر و بهمن ماه سال جاری در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.
 
عباس زارع گفت: نوع پذیرش دانشجو بدون کنکور و از طریق ثبت نام در سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org  می باشد.

 
كارگروه نقش سازمان های مردم نهاد در كاهش آسیب های اجتماعی برگزار شد
 
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج از برگزاری كارگروهی با محوریت نقش سازمان های مردم نهاد در كاهش آسیب های اجتماعی با همت این معاونت و شورای اسلامی شهر کلانشهر کرج خبر داد. 
 
سید علی اکبر میروکیلی این مطلب را عنوان کرد و گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با همکاری شورای اسلامی شهر و اداره کل ورزش و جوانان استان البرز كارگاه نقش سازمان های مردم نهاد در كاهش آسیب های اجتماعی را برگزار کرد.

 
عملیات بهسازی در بازار روزهای میادین کرج اجرا شد
 
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج از بهسازی برخی بازار روزهای تحت پوشش این سازمان خبر داد و گفت: این عملیات با هدف افزایش سطح خدمت رسانی اجرایی می شود. 
 
بهروز ورمهمدی این خبر را اعلام کرد و افزود: بازار روزهای ماهان، شاهین ویلا، اهری و حسن آباد از جمله بازارهایی هستند که عملیات بهسازی آنها در حال حاضر در حال انجام است.

 
پروژه های فضای سبز با پیش بینی کم آبی اجرا شوند
 
معضل کم آبی یکی از اصلی ترین دغدغه های مسئولان در مجموعه مدیریت شهری کرج به شمار می رود و این موضوع یکی از مباحث مهم مطرح شده در جلسه شورای سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج بود.
 
جلسه شورای سازمان پارکها و فضای سبز کرج با محوریت توجه به موضوع کم آبی و افزایش سرانه فضای سبز در محل سالن کنفرانس این سازمان برگزار شد.

 
1000 تابلو ترافیکی در منطقه 4 کرج نصب و بهسازی شد
 
مدیر منطقه 4 شهرداری کرج از نصب و بهسازی یک هزار تابلو اخطاری، انتظامی، اخباری و برچسب‌های ترافیكی درسطح معابر منطقه 4 کرج خبر داد. 
 
 امیرحسین کاظمینی عنوان کرد: حوزه‌ ترافیک منطقه 4 شهرداری کرج در راستای ارتقاء ضریب ایمنی شهروندان، عابر ین پیاده و ایمنی در تردد خودروها و کاهش تصادفات رانندگی اقدام به نصب تجهیزات ترافیکی در سطح معابر نموده است.


 
برگزاری جشنواره شهر شاد شهروندان مسئولیت پذیر با حضور هنرمندان صدا و سیما
 
مسئول آموزش و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، از برگزاری جشنواره "شهر شاد شهروندان مسئولیت پذیر" به مناسبت اجرای طرح جمع آوری یک روز در میان زباله در بخش هایی از شهر کرج خبر داد و گفت: این ویژه برنامه فردا شب به اجرا در می آید. 
 
شبیر اربابی عنوان کرد و بیان داشت: جمع آوری یک روز در میان زباله یکی از اهداف جدی مدیریت شهری برای دستیابی به معیارهای توسعه است که صرفه اقتصادی بسیاری را برای شهر به همراه دارد.
 
 
افزایش سرانه های عمرانی، خدماتی و درمانی در فردیس پیگیری می شود
 
شهردار کرج با اشاره به کثرت جمعیت در فردیس کرج و ضرورت گسترش سرانه های خدماتی اعم از فصای سبز، بهداشتی، درمانی، عمرانی و... اظهار داشت: اقدامات لازم جهت افزایش سرانه های عمرانی، خدماتی و درمانی در این شهرستان برنامه ریزی و پیگیری می شود. 

علی ترکاشوند در بین جمعی از معتمدین مناطق 3 و 10 شهرداری کرج ضمن تبریک روز پزشک، کارمند و هفته دولت، بر ضرورت اجرای خدمات متناسب در این مناطق تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه خداوند در قرآن می فرماید، تذکر موجب اصلاح امور می شود، مدیریت شهری نیاز به تذکر مردم دارد و انتقادات بی شک، پیشنهادات شهروندان موجب خدمات رسانی مطلوب تر از سوی شهرداری می شود.

 
اولین جلسه فعالان قرآنی در کرج برگزار شد
 
اولین جلسه هم اندیشی فعالان قرآنی شهرستان کرج در محل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج برگزار شد. 

این جلسه با حضور اساتید برجسته و کارشناسان قرآنی، در محل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج و پیرامون برگزاری اولین دوره مسابقات قرآنی محلات برگزار شد.
 
 
ایحاد فضای سبز لچكی شهید آخوندی در منطقه 2 کرج
 
مدیر منطقه 2 شهرداری کرج گفت: عملیات احداث فضای سبز لچكی شهید آخوندی انجام شد. 
 
شهرام وارسته با اشاره به‌ضرورت افزایش سرانه فضای سبز در سطح منطقه عنوان کرد: حوزه فضای سبز منطقه‌ اقدامات گسترده‌ای از قبیل درختکاری در معابر و بوستان‌های سطح منطقه باهدف افزایش سرانه فضای سبز و سیمای بصری کرده است.

 
افتتاح فاز دوم تقاطع شهدای حصارک در هفته دولت
 
شهردار کرج در دویست و چهل و سومین جلسه رسمی شورای شهر مصادف با اولین روز از هفته دولت با حضور در پارلمان شهری از افتتاح فاز دوم تقاطع شهدای حصارک در این هفته خبر داد. 

علی ترکاشوند در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دولت، روز پزشک و روز کارمند، از افتتاح فاز دوم تقاطع شهدای حصارک در هفته دولت با حضور استاندار و اعضای شورای شهر خبر داد.
 
 
شهروند محوری اولویت منطقه 6 شهرداری کرج/ تقدیر سکنه حیدر آباد از عملکرد شهرداری 
 
شهروندان محله حیدر آباد با نصب پلاکارد در وروردی ساختمان عمران منطقه 6 کرج از تلاش و زحمات و پیگیری های علی سلطانی مقدم مدیر منطقه 6 شهرداری کرج تقدیر و تشکر به عمل آوردند. 

علی سلطانی مقدم شهروند محوری را اولویت منطقه 6 شهرداری کرج خواند و گفت: خوشبختانه فعاليت ها و زحمات مسئولان در حوزه های عمرانی، خدمات شهري و کنترل و نظارت از نظر شهروندان دور نمی ماند.
 
 
بازار روز سیب در کرج به بهره برداری می رسد
 
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج از افتتاح بازار روز سیب در این کلانشهر طی آینده ای نزدیک خبر داد. 
 
بهروز ورمهمدی با اعلام این خبر گفت: هدف از احداث بازار روزها در سطح شهر، سهولت دسترسی به اقلام مورد نیاز برای شهروندان با قیمت و کیفیت مناسب می باشد که سازمان میادین اهتمام ویژه ای نسبت به تحقق این مهم دارد.

عادله سادات ارشادی

شهرداری هفته گذشته
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.