1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 18583
تاریخ ثبت : 1393/06/02-10:19

فیلم مستند تا آفتاب اثر برگزیده دومین جشنواره نردبان شد/ دریافت جایزه بهترین کارگردانی

فیلم مستند تا آفتاب به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین پوراسماعیل هنرمند کرجی اثر برگزیده دومین جشنواره نردبان و جایزه بهترین کارگردانی را در دومین جشنواره فیلم و عکس نردبان در شبکه مستند دریافت کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فیلم تا آفتاب در رابطه با کاروان عزاداران پیاده‌ای است که از نیشابور تا مشهد مقدس برای زیارت امام رضا (ع) هر ساله این مقصد را طی می‌کنند.

فیلم تا آفتاب به کارگردانی و تهیه‌ کنندگی حسین پوراسماعیل، فیلمبرداری میثم زنده‌دل، دستیار فیلمبردار و صدابرداری حنیف شعاعی و تدوین حسین جمشیدی‌گوهری تهیه شده است.

حسین پوراسماعیل که دارای مدرک کارشناسی کارگردانی است، در فیلم‌های سینمایی سجاده آتش، آخرین شناسایی و چشم شیشه‌ای و مجموعه‌های تلویزیونی مثل بابا، ماجراهای کارآگاه لطفی، ماجراهای امروز و فردا حضور داشته و نقش‌آفرینی در بیش از 50 اثر نمایشی مختلف را در کارنامه خود دارد.

پوراسماعیل در گذشته دستیار کارگردان و مشاور کارگردان فیلم سینمایی به رنگ ارغوان، ارابه‌های مرگ و دوئل بوده و همکاری با گروه تلویزیونی روایت فتح را نیز در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

مراسم پایانی و اهدای جوایز دومین جشنواره فیلم و عکس « نردبان » امروز با حضور پیشکسوتان و اساتید حوزه مستند و نیز هیات داوران مشتمل بر دکتر محمد عارف، حمید سهیلی، احمد ظریف رفتار، جمال اسکویی و کامبیز باقری در کنار مدیران مستند سیما و با حضور دکتر پورحسین در سازمان صدا و سیما برگزار شد.

برنامه نردبان ویژه برنامه ای مستند در شبکه مستند سیما است که همه روزه از ساعت 19 بصورت زنده پخش می شود که امسال فیلم تا آفتاب بین  ۱۶۰ فیلم مستند  اثر برگزیده و جایزه بهترین کارگزدانی را دریافت کرد.

فیلم تاآفتاب حسین پوراسماعیل
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.